Most Used Categories

Užívání kolagenu: Proč je důležité pít ho ráno i večer?
Novinky

Užívání kolagenu: Proč je důležité pít ho ráno i večer?

Do obchodu

Kolagen je jedním z nejdůležitějších složek naší pokožky, vlasů a nehtů. Je to protein, který podporuje elasticitu a pružnost pokožky, kterou potřebujeme pro zdraví. Je důležité užívat kolagen každý den, abychom udrželi naši kůži hydratovanou a chránili ji před předčasným stárnutím. Nejlepší možností je pít kolagen ráno i večer.

Proč je důležité pít kolagen ráno?

Když pijete kolagen ráno, dává vám to velkou dávku energie a zdraví. Pomáhá vám získat lepší tón pleti, díky čemuž vypadáte mladší a zdravější. Kolagen pomáhá obnovovat buňky, a proto je ideální pít kolagen ráno, abyste mohli začít den s novou energii a s čerstvou pleť.

Proč je důležité pít kolagen večer?

Pít kolagen večer je také důležité, protože vám pomůže udržet pleti hydratovanou a chránit ji před předčasným stárnutím. Kolagen pomáhá obnovovat a obnovovat poškozené buňky a poskytuje kůži vyživující živiny, které potřebuje, aby se cítila a vypadala mladší.

Užívání kolagenu může pomoci:

  • Zlepšit tón pleti
  • Ochránit pokožku před stárnutím
  • Obnovit poškozené buňky
  • Udržet pokožku hydratovanou
  • Poskytnout kůži vyživující živiny

Všichni chceme vypadat mladší a zdravější. Užívání kolagenu ráno i večer je nejlepší způsob, jak dosáhnout tohoto cíle. Díky kolagenu můžete vypadat mladší a působit svěžeji. Takže pro vaši pleť doporučujeme pít kolagen ráno i večer.

Do obchodu